ترانسفر رایگان

ترانسفر و گشت شهری یکی از مهمترین قسمت های پازل سفر و یا چرخه سفر هست که متاسفانه بخاطر عدم وجود مرکز تخصصی ترانسفر و یاسیتی تور در کشور خیلی از دفاتر مسافرتی نمیتوانستند از این خدمات استفاده کنند.

و اینک با تصمیم جدیدی که از طرف مدیریت زمان گشت اتخاذ شده برای تمامی دفاتر مسافرتی و یا هتل هایی که میخواهند مدت اقامت میهمانان هتل را بالا ببرند ترانسفر کاملا رایگان در نظر گرفته شده

این برنامه بصورت پایلوت تا آخر سال 97 در مشهد اجرا میشود که در صورت استقبال در همه شهر های زیر مجموعه این شرکت انجام خواهد شد.

هم اینک دفاتر مسافرتی که تازه با این مجموعه آشنا میشوند با ثبت نام در سایت زمان گشت اعتبار اولیه ترانسفر رایگان هدیه میگیرند.

همچنین هتل هایی که میخواهند مدت  اقامت میهمانانشان را بالا ببرند میتوانند از مدیریت این مجموعه برای مشاوره و یا درخواست وب سرویس (api) داشته باشند . 09153000467 آقای سبک پا

سیتی تورها در اجرای برنامه سفر و ایجاد خاطره سفر بسیار تاثیر گذارند.

مجموعه زمان گشت برای تولید کنندگان زیر ساخت سفر نیز برنامه های ویژه ای را در نظر دارد که بسیار در تولید سفر موثرند.

 

1397/08/01
منبع : عباس سبک پا
تعداد بازدید 552
   مجله
درباره ما

زمان گشت از سال 1383 فعالیت خود را آغاز نموده که بصورت کاملا تخصصی خدمات ترانسفر و گشت را ارائه مینماییم. تمامي فعالیتهای مربوط به رزرو این سامانه، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های اين سايت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

ارتباط با ما

مشهد - خيابان خرمشهر - بين خرمشهر 2و4 - پلاک 30- طبقه سوم - زمان گشت - تلفن تماس : 3-05138534701

صاحب امتیاز:عباس سبک پا

info@zamangasht.com

نماد اعتماد الکترونیکی
نماد اعتماد نشانه امنیت خرید شماست
شماره حساب ها
ملت
عباس سبک پا
4273617984
ملت
عباس سبک پا
5415236247
!BEGIN RAYCHAT CODE-->