آشنایی با انواع ترانسفر مسافرتی | استقبال و بدرقه با بهترین شرایط

ترانسفر مشهد-ترانسفر و گشت مشهد - ترانسفر شیراز - ترانسفر تهران - استقبال و بدرقه فرودگاهی - استقبال فرودگاهی

وقتی صحبت از سفر می شود همه ی ما قبل از هر چیز به مسیریابی در شهر مقصد فکر می کنیم. سوالاتی نظیر: از کجا برویم؟ چطور به هتل برسیم؟ مسیر از فرودگاه به هتل چگونه است؟ چطور در خیابان های شهر گم نشویم؟ و... ذهن ما را مشغول می کنند. این سوالات معمولا باعث می شود بسیاری از مسافران در کل طول سفر نگرانی خاصی داشته باشند.

همچنین یکی از مهم ترین نکات در سفر، مدیریت زمان است. باید به موقع و سر وقت به همه جا برسید. اگر دیرتر به فرودگاه یا راه آهن برسید ممکن است پرواز یا قطار خود را از دست بدهید و مجبور باشید برای خرید دوباره ی بلیت، کلی پول خرج کنید. همچنین اگر زودتر هم برسید کلی معطل می شوید. بنابراین ترانسفر یا حمل و نقل مطمئن، مهم ترین لازمه ی سفر شماست.

 

ترانسفر از کجا بگیریم؟ ترانسفر مشهد ترانسفر رفت و برگشت ترانسفر رایگان ترانسفر مشهد

ترانسفر چیست؟

عده ی زیادی از مسافران هستند که با خیال راحت سفر می کنند. آنها قبل از این که راهی سفر شوند، خدمات ترانسفر را برای خودشان رزرو کرده اند.

ترانسفر، ترانسفر فرودگاهی یا همان استقبال فرودگاهی یک نوع سرویس رفت و آمد ویژه ی مسافران است که آژانس زمان گشت آن را ارائه می دهد. با سرویس ترانسفر شما می توانید بدون هیچ دغدغه و نگرانی از بابت دیر رسیدن و یا گم شدن در خیابان ها، از فرودگاه بلافاصله با ماشین دلخواهی که برای ترانسفر انتخاب کردید به هتلی که رزرو کرده اید بروید. همچنین اگر با قطار یا اتوبوس سفر می کنید، می توانید از ایستگاه راه آهن یا پایانه ی مسافربری اتوبوس (ترمینال) ترانسفر خود را تجربه کنید.

 

انواع ترانسفر

سرویس ترانسفر زمان گشت در کل کشور انجام می شود. به این معنا که شما به هر شهری که می روید می توانید از خدمات ترانسفر زمان گشت بهرمند شوید!

سرویس ترانسفر که نام دیگر آن، سرویس بدرقه و استقبال است، با توجه به نوع همراهی شما به دو دسته تقسیم می شود:

 1. ترانسفر رفت (استقبال): سرویس ترانسفر شما از لحظه ای که می رسید شما را به هتل می برد (که اصطلاحاً به آن استقبال می گویند).
 2. ترانسفر برگشت (بدرقه): سرویس ترانسفر شما را از هتل به پایانه ی موردنظر شما برای بازگشت به شهر خودتان می برد (که اصطلاحاً به آن بدرقه می گویند).

همچنین سرویس استقبال و بدرقه با توجه به محل ترانسفر شما به چهار دسته تقسیم می شود:

 1. از فرودگاه: اگر برای آمدن به شهر مقصد، از هواپیما استفاده کرده باشید خودروی شما به فرودگاه می آید و ترانسفر شما از فرودگاه به هتل انجام می شود (هم رفت و هم برگشت طبق رزرو شما).
 2. از راه آهن: اگر برای آمدن به شهر مقصد، از قطار استفاده کرده باشید خودروی شما به ایستگاه راه آهن می آید و ترانسفر شما از راه آهن به هتل انجام می شود (هم رفت و هم برگشت طبق رزرو شما).
 3. از پایانه‌ی مسافربری اتوبوس (ترمینال): اگر با اتوبوس به شهر مقصد می آیید، خودروی شما به ترمینال اتوبوس می آید و ترانسفر شما از ترمینال به هتل انجام می شود (هم رفت و هم برگشت طبق رزرو شما).
 4. از بندر: در سفرهای دریایی مثل سفر قشم یا کیش که امکان حمل و نقل زمینی وجود ندارد، ترانسفر شما با شناورهایی نظیر کشتی، لنج و... انجام می شود (هم رفت و هم برگشت طبق رزرو شما).

ترانسفر بندری ترانسفر شناور ترانسفر با لنج استقبال و بدرقه کیش ترانسفر کیش ترانسفر قشم ترانسفر چابهار ترانسفر هرمزگان ترانسفر با کشتی

 

کلاس ها و درجه بندی های ترانسفر:

با توجه به بودجه ای که می خواهید برای ترانسفر در نظر بگیرید، می توانید نوع خودروی استقبال و بدرقه ی خود را مشخص کنید. در واقع با این کار، کلاسِ ترانسفر خود را مشخص می کنید. سرویس استقبال و بدرقه ی زمان گشت 5 کلاس متنوع دارد:

 1. ترانسفر سواری: ترانسفر شما با خودروهایی نظیر پژو 405، پژو پارس، سمند، ساینا، MVM، سانتافه، سوناتا، اِلِنتِرا، کَمِری و هایما انجام می شود.
 2. ترانسفر ون: ترانسفر شما با ون های هایس و تویوتا انجام می شود.
 3. ترانسفر مینی بوس: ترانسفر شما با مینی بوس های هیوندا و میدِل‌باس انجام می شود.
 4. ترانسفر اتوبوس: ترانسفر شما با اتوبوس های معمولی، اسکانیا، وُلوو و اتوبوس های VIP انجام می شود.
 5. ترانسفر شناور: ترانسفر شما از بنادر با کشتی و لنج انجام می شود.

 

چگونگی رزرو ترانسفر: چطور ترانسفر بگیریم؟

درست مثل هتل و بلیت و...، ترانسفر را هم باید رزرو کنید. در ادامه چگونگی رزرو استقبال و بدرقه را می خوانید:

 

1. ابتدا باید وارد وبسایت zamangasht.com شوید.

 

2. در قسمت بالای وبسایت، روی گزینه ی رزرو ترانسفر کلیک کرده و سپس تاریخ و شهر مقصدتان برای دریافت خدمات ترانسفر را انتخاب کنید.

آموزش رزرو ترانسفر - چطور ترانسفر بگیریم؟ چگونه ترانسفر بگیریم - ترانسفر مشهد - ترانسفر شیراز - ترانسفر اصفهان

 

پس از انتخاب تاریخ و شهر مقصدتان، روی دکمه ی جستجو کلیک کنید.

 

3. صفحه ی جستجوی ترانسفر باز می شود. در قسمت بالای این صفحه می توانید نوع، کلاس و مبداء ترانسفر خود را انتخاب کنید.

آموزش رزرو ترانسفر - چطور ترانسفر بگیریم - ترانسفر مشهد - ترانسفر تهران - ترانسفر رفت و برگشت - استقبال و بدرقه مشهد

همچنین در این قسمت می توانید شهر و تاریخ ترانسفر خود را تغییر دهید. اگر کد تخفیف یا اعتبار داشته باشید در کادر آبی زیر دکمه ی جستجو برایتان نمایش داده می شود.

نوع همراهی (استقبال، بدرقه یا استقبال و بدرقه) را انتخاب کنید. سپس نوع خودرو و محل ترانسفر را تعیین کرده و دکمه ی جستجو را بزنید.

 

4. پس از کلیک روی دکمه ی جستجو، لیستی از ترانسفرها با آپشن های انتخاب شده ی شما در تاریخ مشخص شده به نمایش در می آید:

آموزش رزرو ترانسفر - چطور ترانسفر بگیریم - ترانسفر مشهد - ترانسفر تهران - ترانسفر رفت و برگشت - استقبال و بدرقه مشهد

 

در این لیست می توانید ترانسفر موردنظر خود را پیدا کنید، قیمت ها را مقایسه کرده و تعداد خودروی موردنیاز خود را تعیین کنید. امکان انتخاب بیش از یک ترانسفر هم در این لیست وجود دارد.

پس از این که سرویس ترانسفر خود را انتخاب کردید باید در قسمت پایین لیست، اطلاعات خودتان را به صورت دقیق، صحیح و واضح وارد کنید:

آموزش رزرو ترانسفر - چطور ترانسفر بگیریم - ترانسفر مشهد - ترانسفر تهران - ترانسفر رفت و برگشت - استقبال و بدرقه مشهد

دقت کنید که تاریخ ورود و خروجتان باید با تاریخ رزرو هتل هماهنگ باشد تا تداخلی با هتل به وجود نیاید. تاریخ رزرو ترانسفر نیز باید روزی باشد که شما به مقصد می رسید. پس از وارد کردن اطلاعات، می توانید از دو روش اعتباری و اینترنتی هزینه ی رزرو ترانسفر خود را پرداخت کنید.

 

5. در این مرحله اطلاعات وارد شده ی خود را مرور کنید. درگاه پرداخت خود را انتخاب کرده و برای انتقال به درگاه پرداخت روی دکمه ی اتصال به درگاه پرداخت کلیک کنید:

آموزش رزرو ترانسفر - چطور ترانسفر بگیریم - ترانسفر مشهد - ترانسفر تهران - ترانسفر رفت و برگشت - استقبال و بدرقه مشهد

6. پس از اطمینان از صحت اطلاعات وارد شده، عملیات پرداخت را انجام دهید:

آموزش رزرو ترانسفر - چطور ترانسفر بگیریم - ترانسفر مشهد - ترانسفر تهران - ترانسفر رفت و برگشت - استقبال و بدرقه مشهد

تبریک! شما برای سفرتان سرویس استقبال و بدرقه را رزرو کردید! به همین راحتی!!!

حالا وقت آن رسیده است که برای سفر حاضر شوید. وسایل خود را بردارید. آماده ی رفتن شوید و به هیچ عنوان دغدغه ی رفت و آمد و حمل و نقل را نداشته باشید. به نزدیکی مقصد که رسیدید تیم ترانسفر زمان گشت با شما تماس خواهد گرفت و سرویس شما را برایتان هماهنگ خواهد کرد!

 

این را بدانید که زمان گشت در تمام شهرهای ایران، سرویس ترانسفر دارد. بنابراین می توانید با خیال راحت به همه جای ایران سفر کنید بدون آن که دغدغه ی پیدا کردن مسیر و دیر و زود شدن رفت و آمدتان را داشته باشید!

 

اگر تا به حال تجربه ی استفاده از خدمات ترانسفر استقبال و بدرقه ی زمان گشت را داشته اید در قسمت نظرات همین مقاله، نظر خود را راجع به کیفیت و نحوه ی انجام آن بنویسید:

1400/09/23
منبع : آژانس مسافرتی زمان گشت
تعداد بازدید 1074
ترانسفر-ترانسفرمشهد-ترانسفر مشهد-ترانسفرفرودگاهی-ترانسفر فرودگاهی-ترانسفر فرودگاهی مشهد-سفر به مشهد-تورمشهد-تور مشهد-حرم امام رضا-هتل نزدیک حرم-هتل اطراف حرم-زمان گشت-زمان گشت مشهد-مسیریابی در مشهد-رفت و آمد در مشهد-استقبال و بدرقه در مشهد-استقبال فرودگاه    مجله
درباره ما

ما فعالیت زمان گشت را از سال 1383 آغاز کرده ایم. از همان سال خدمات ترانسفر و گشت را در کل کشور به صورت کاملا تخصصی ارائه می کنیم. همچنین تهیه ی بسته های سفر برای مسافرین ایرانی و تورهای اینکامینگ، تورهای طبیعتگردی، تفریحی، سیاحتی و زیارتی داخل و خارج از کشور، رزرو هتل، بلیت هواپیما و قطار، تور و... از جمله خدماتیست که در زمان گشت به مسافرین عزیز ارائه داده می شود. تمامي فعالیت های مربوط به رزرو این سامانه، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه بوده و فعالیت های اين سايت نیز تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

ارتباط با ما

مشهد -بلوار جانباز مجتمع نیکا طبقه دوم واحد 216 شرکت خدمات مسافرتی گیسوم سفرزمان گشت - تلفن تماس : 05137550

09156000467

info@zamangasht.com

نماد اعتماد الکترونیکی
نماد اعتماد نشانه امنیت خرید شماست logo-samandehi
شماره حساب ها
ملت
عباس سبک پا
4273617984
ملت
عباس سبک پا
5415236247
!BEGIN RAYCHAT CODE-->