داستان سرا

یک روز آفتابی، ساعت ۱۰ صبح، در شهری دور افتاده، یک تور شهری برگزار شد. تور گردشگری اما خلاف هر توری بود که تا به حال دیده بودید. این یک تور زمان گشت بود! شما با همراهی دبیرخانه تور، با تجهیزات و کنترل‌های پیشرفته در زمان سفر کرده‌اید. برای شروع این تور انگار در دوران باستان، در دفتر یک شخصیت مشهور قرار گرفته‌اید.

در دفتر، شخصیت مشهور(فردوسی) صفحات کتاب‌های حکمرانی در دست داشت که قرار است آن را به شما نشان دهد. وقتی کتاب باز شد، خودتان را در دوره قدیمی، در میان نبرد های همیشگی و خانواده های سلطنتی آن زمان، مانند روم باستان و مصر باستان، ایران باستان پیدا کرده‌اید.

تور از جایی شروع شد که اولین قدم شما به شهری با نام "شهر آرزو ها" بود. چشمان شما به ترس‌آورترین قلعه در منطقه و کامل‌ترین آثار از دوران قدیمی پرداخت. همچنین، خانه های کوچک و خیابان های دور افتاده را هم دیدید. بسیاری از آثار توقف اجباری داشتند و در هر دوره تاریخی جنوبی پیدا شد.درتمام مسیرشما مسافر زمانگشت هستید.

در مسیر تور، شما به مدرسه های قدیمی رفته‌اید، پارک های عمومی تلخ، بازارچه های شلوغ، مراسم ازدواج در حومه شهر، حتی به تالار موسیقی مرموز و دور افتاده هم مراجعه کردید. از همه جاگردی هایتان، این روستا تا حدود ۱۵۰ سال به جای مانده بود.

هنگام اتمام تور، شما به خانه تاریخی کلانتری رسیدید. بیشترین زمان را در این خانه آرامش بخش گذراندید. با باد شب، روحیه شما افزایش پیدا کرد و شما قادر به عقب نشینی در زمان بودید. این تور شگفت انگیز زمان گشت بود و تجربه پرجاذبه‌تری برای شما ارایه داد.

 

زمان گشت مجری تورهای داستان سرایانه 

zamangasht.com

1402/03/16
منبع :
تعداد بازدید 535
   مجله
درباره ما

ما فعالیت زمان گشت را از سال 1383 آغاز کرده ایم. از همان سال خدمات ترانسفر و گشت را در کل کشور به صورت کاملا تخصصی ارائه می کنیم. همچنین تهیه ی بسته های سفر برای مسافرین ایرانی و تورهای اینکامینگ، تورهای طبیعتگردی، تفریحی، سیاحتی و زیارتی داخل و خارج از کشور، رزرو هتل، بلیت هواپیما و قطار، تور و... از جمله خدماتیست که در زمان گشت به مسافرین عزیز ارائه داده می شود. تمامي فعالیت های مربوط به رزرو این سامانه، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه بوده و فعالیت های اين سايت نیز تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

ارتباط با ما

مشهد -بلوار جانباز مجتمع نیکا طبقه دوم واحد 216 شرکت خدمات مسافرتی گیسوم سفرزمان گشت - تلفن تماس : 05137550

09154447697

info@zamangasht.com

نماد اعتماد الکترونیکی
نماد اعتماد نشانه امنیت خرید شماست logo-samandehi
شماره حساب ها
ملت
عباس سبک پا
4273617984
ملت
عباس سبک پا
5415236247
!BEGIN RAYCHAT CODE-->